درباره مشهد سرما

سرد و زیبا
بدون شک در دنیایی که رشد سریع علم و فناوری هر روز تحولی جدید را در سبک زندگی بشر فراهم اورده و نیز گسترش روزافزون ارتباطات و تبلیغات موجب گذری بی وقفه از زندگی سنتی به سوی مدرنیته شده است؛صنایع تولیدی و به طور مشخص شرکت هایی که تولیداتشان در راستای افزایش سطح کیفی زندگی مردم می باشد،کار بسیار دشواری برای رقابت با همتایان و حفظ بازار فروش محصولات خود دارند.
از این رو تنها تولیدکنندگانی یارای ایستادگی و مداومت حضور در این بازار را دارند که به دو اصل زیر پایبند باشند :
از یک سو ارائه ی محصول با کیفیت و از سوی دیگر فراهم اوردن بهترین خدمات برای مشتریان.
شرکت مشهد سرما از سال 1357 فعالیت خود را درعرصه ی تولید انواع سردخانه های متحرک و خودرو ،ابسردکن ، شیرسردکن و انواع یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی در کلان شهر مشهد اغاز نمود.
با عنایت به ان که افزایش صادرات محصولات صنعتی از مهمترین راهکارهای افزایش بهره وری صنعتی و در نهایت ترسیم پایداری می باشد؛شرکت مشهد سرما اقدام به صادرات محصولات خود به کشورهای مختلف نموده که با توجه به حجم گسترده صادرات محصولات به بیش از 15 کشور اسیایی و اروپایی،این شرکت به عنوان تنها صادر کننده ی نمونه در این زمینه معرفی گردید و موفق به کسب گواهینامه ی مدیریت کیفیت ISO 9001-2000)) از شرکت مودی انگلستان گردید.
هم چنین به عنوان اولین قدم برای جلب اعتماد مشتریان این شرکت موفق به کسب گواهینامه استاندارد به شماره ی 29982 جهت رعایت استاندارد های ملی به شرح : 10637،1-1562،89-2-1562 و 2-9187 گردیده است.
از شما هموطنان عزیز تقاضا داریم تا با توجه به تولیدات داخلی دارای کیفیت مناسب و استانداردهای بالای صنعتی،ضمن افزایش بهره وری و کارایی،برای اینده ی نسل فردا سرمایه گذاری کنید.